KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819065
nr 1481 9065
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Oljemålning, Landskap med martiniglas, monogramsignerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 32x46 cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:45:18
5/8 11:32:09
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström